O nas

Jestesmy bezpośrednim importerem wysokiej jakości produktów ogrodniczych a także przedstawicielem firm TENAX SpA (Włochy), GF  srl (Włochy), Roofingreen Srl (Włochy) i Verdemax - Div. di Rama Motori SpA (Włochy) na terytorium Republiki Czeskiej, Słowacji i Polski. Firmy te produkują wysokiej jakości produkty na światowym poziomie. Wszystkie produkty są bezpieczne w użytkowaniu i posiadają niezbędne certyfikaty na rynek EU.

 

tenax
Produkty Tenax to min. maty wzmacniające trawniki, różnego typu siatki zarówno wykonane z tworzywa jak również ze stali, sztuczne maty osłonowe, sztuczne żywopłoty, trawy, folie i tkaniny różnego przeznaczenia. Szczególnie polecamy maty wzmacniające miejsca postojowe samochodów GP FLEX 1400, GP FLEX 1800 i TR

gfProdukty GF Garden to przede wszystkim wysokiej jakości systemy nawadniania ogrodów. Firma ta znana jest ze swoich wyrobów na całym świecie. Wysoka jakość, ciekawe wzornictwo to cech charakterystyczne GF Garden. 

RoofingreenRoofingreen to modułowy system dachowo-elewacyjny, unikalny na świecie, zaprojektowany w celu zapewnienia elegancji i wygody w obszarach zewnętrznych. Lekki, wygodny i łatwy w montażu. Łączy w sobie wyrafinowany włoski design z potencjałem poprawy efektywności energetycznej budynków. Może być stosowany od prywatnych dachów i tarasów do hoteli, restauracji, szkół, przedszkoli do obiektów produkcyjnych, które muszą spełniać wymagania dotyczące krajobrazu .

verdemax

Verdemax produkuje produkty ogrodowe głównie do dekoracji, ochrony i konserwacji ogrodu, zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów. \wśród produktów znajdują się narzędzia tnące, różnego rodzaju narzędzia ogrodnicze, opryskiwacze, odzież ochronna, tunele foliowe, meble ogrodowe, produkty do budowy oczek wodnych, wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością.

Zapraszamy do zakupów i współpracy.